.

.

niedziela, 21 lipca 2013

28 ... jeszcze torchę reklamy (bezpłatnej) :PGorczańska Organizacja Turystyczna organizuje konkurs


W konkursie bierze udział 15 obiektów znajdujących się w Pieninach, Beskidzie Wyspowym i Gorcach.


Konkurs skierowany do wszystkich osób a szczególnie dzieci, wypoczywających w Małopolsce jak również daje wspaniałą okazję aby zwiedzić nasz region i poznać jego najciekawsze atrakcje.


A co należy zrobić aby zostać Małopolskim Łowca Atrakcji ???

Nic prostszego !!! Należy odwiedzić którykolwiek z piętnastu obiektów znajdujących się w linku powyżej i odebrać mapkę. Na mapce znajdują się puste miejsca które należy wypełnić naklejkami. Naklejki są do pobrania w każdym z obiektów biorących udział a konkursie, każdy obiekt biorący udział a akcji posiada swoją oryginalną naklejkę. Aby ubiegać się o nagrodę główną należy zebrać minimum osiem naklejek, a zwiedzający którzy poszczycą się zebraniem kompletu naklejek otrzymają nagrody gwarantowane i tytuł Małopolskiego Łowcy Atrakcji.

Konkurs trwa do 31 sierpnia br. Do tego czasu należy wysłać na adres (decyduje data stempla pocztowego):
 
Gorczańska Organizacja Turystyczna
Kamienica 467
34-608 Kamienica
 
Jest konkurs są i nagrody !!!
 
Dla Małych Łowców Atrakcji mamy super nagrody :)

- 2 noclegi dla dwóch osób ze śniadaniami do wykorzystania w terminie do końca 2013 roku z wyłączeniem okresu świątecznego w Ostoi Górskiej Koninki 

- weekend dla dwóch osób do wykorzystania w terminie do końca 2013 roku z wyłączeniem okresu świątecznego w gospodarstwie "W Słonecznej Dolinie" w Kamienicy

- 10 voucherów uprawniających do odbioru w kasie SN Koninki całodziennego karnetu narciarskiego dla 1 osoby (do wykorzystania w sezonie 2013/2014)

- 10 voucherów uprawniających do odbioru w kasie SN Koninki całodziennego karnetu narciarskiego dla 1 osoby (do wykorzystania w sezonie 2013/2014)

- 19 darmowych karnetów pojedynczych do Centrum Wspinaczkowego Forteca w Krakowie (do wykorzystania do końca 2013 roku)

- 1 darmowy karnet na osiem wejść do Centrum Wspinaczkowego Forteca w Krakowie (do wykorzystania do końca 2013 roku)
 
 Organizatorzy ogłosili także konkurs dodatkowy. Nagrody czekają również na osobę która wyśle najciekawsze zdjęcie zrobione podczas zwiedzania odwiedzanego obiektu.
Zdjęcia należy wysłać na adres biuro@visitkamienica.pl w tytule wiadomości należy wpisać Małopolski Łowca Atrakcji - Imię i Nazwisko. 
 
Spośród najciekawszych zdjęć rozlosowane będą nagrody !!!

A więc nie pozostaje nic innego jak wsiąść w środki lokomocji i wyruszyć na łowy !!! :)


 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz