.

.

poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Akcja "chcemy więcej męskich wykrojów"

Tu akurat podpisuję się rękami i nogami. A mianowicie dlatego iż męża posiadam który nie znosi chodzić po sklepach a już żeby go namówić na zakup spodni to trzeba wołami do sklepu ciągnąć.
Nie muszę chyba mówić jaki był wniebowzięty kiedy pewnego pięknego dnia wrócił z pracy i zobaczył mnie przy maszynie dłubiącą w jego nowych portkach :)
Od razu złożył zamówienie na następna parę i stwierdził że to dobrze bo już nie musi na zakupy chodzić i szlajać się po galeriach.
Nie wspomnę już że zarządał też innych rzeczy nie tylko spodni i właśnie dlatego ...

I nie tylko w Burda.pl ale też w tej papierowej. Dlatego ...

"
JAK MOŻNA POMÓC NASZEJ SPRAWIE?
1. Pokaż swoje poparcie i polub nas na Facebooku a potem opowiedz o nas swoim znajomym!
2. Podpisz naszą petycję on line.
3. Wyślij maila z prośbą o więcej męskich wykrojów do redakcji niemieckiej Burdy, która tworzy i zatwierdza wykroje do wszystkich edycji Burdy na świecie: burdastyle@burda.com
Przygotowaliśmy 3 wersje językowe petycji - po polsku, angielsku i niemiecku. W temacie wiadomości wpisz swoje imię i nazwisko (np Ola Kowalska - Petition) aby wiadomość nie trafiła do spamu.
4. Jeśli prowadzisz bloga albo fanpage opublikuj na nim informację o akcji "Więcej męskich wykrojów w Burda PL". Teksty petycji i banery akcji znajdziesz na Facebooku oraz na stronie: http://meskiewykroje.blogspot.com/
DZIĘKUJEMY! "

Więcej na stronie męskie wykroje gdzie znajdziecie tekst petycji i banery do pobrania.

Pomożecie ... !!! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz